O mnie

Cześć!

Mam na imię Paulina i serdecznie witam Cię na moim blogu!

Pisać uwielbiam niemal od zawsze lecz mój związek z owym pisaniem to nieustanne rozstania i powroty. Chciałabym to zmienić i umocnić naszą relację – stąd pomysł na prowadzenie tego bloga. I choć blogów w życiu miałam już kilka to chciałabym aby właśnie ten był swoistym kamieniem milowym.

Chcę stworzyć tutaj przytulne i przyjazne miejsce. Taki kąt internetu, w którym można poczuć się zrozumianym i utulonym. A także miejscem, w którym otrzymuje się pozytywnego kopa do działania.

Życie bywa trudne, podążanie za marzeniami pozostaje często jedynie w świecie marzeń, a do działania trudno się zmobilizować bo wygodnie w tej strefie komfortu jest, no! I ja o tym wszystkim doskonale wiem. Ale jednocześnie uważam, że życie mamy jedno i tym, co powinniśmy w nim zrobić jest przeżycie go w sposób zgodny z nami samymi i tak, jak sami tego chcemy. Niekiedy nie da się zmienić wszystkiego – jest wiele spraw, na które nie mamy wpływu i musimy żyć z tym jak jest. Każdy z nas jest jednak w stanie dokonać drobnych zmian. Wprowadzić odrobinę więcej uśmiechu i wdzięczności do nawet najbardziej szarej codzienności.

Przez wiele lat żyłam tak, jak oczekiwali tego ode mnie inni. Z czasem uwierało mnie to coraz bardziej i powoli podejmowałam własne, bardzo niepopularne decyzje. I choć dziś nie jestem jeszcze tam gdzie chcę być to zdecydowanie jestem na dobrej drodze. A z drugiej strony – czyż nasze życie to nie ciągła podróż? Jeśli tak to szczęśliwa ta moja droga 🙂

2 myśli w temacie “O mnie”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.